Zažij Egypt

Doba letu

Doba letu z letišť v České republice do Egypta se liší v závislosti na letišti odletu a letišti příletu. Rozdíly jsou ovšem v řádů desítek minut a platí, že se vždy pohybují přes 4 hodiny čistého času ve vzduchu.

Délka letu také vždy závisí na aktuálním počasí v Egyptě.

Letiště odletu – Praha, Brno, Ostrava

Lety jsou operovány leteckou společností Travel Service, která v letní sezóně umožňuje odlety ze všech hlavních letišť České republiky. Lety jsou často spojovány a tak dochází k mezipřistáním (zda nastane zrovna na Vašem letu se můžete informovat u Vaší CK). Například při dovolené na Kypru se dá dostat jen z pražského letiště.

Boeing 737 společnosti Travel Service při letu do Egypta

Boeing 737 společnosti Travel Service při letu do Egypta

Letiště příletu – Marsa Alam (RMF), Hurghada (HRG), Sharm El Sheikh (SSH)

Při pohledu na mapu Egypta je vidět, že tyto tři destinace se nachází blízko sebe a doba letu se tak mění jen o několik málo desítek minut. Nejdále leží Marsa Alam. Hurghada a Sharm El Sheikh se nachází téměř vedle sebe a doba letu se tak mění jen v závislosti na aktuální situaci provozu na letišti.

Číslo Vašeho letu bude například TVS2507. Písmena TVS znamenají Travel Service a čtyřčíslí začínající dvojkou naznačuje, že se jedná o charterový let (tedy servis teplého jídla, teplé a studené nápoje).

Délka letu z Egypta do České republiky je vždy o 5-10 minut delší (důvodem jsou proudy vzduchu). Pro lety s miminkem je proto vhodné zvolit bližší destinaci jako například dovolenou na Kypru


Doba letu
4.2 (84.71%), (hlasů: 17)
Tajné nabídky zájezdů do Egypta
Menu Title