Zažij Egypt

First minute

Již tedy víte, že letos to bude Egypt. Ale nechcete v nevědomosti čekat s nákupem až na nejvýhodnější last minute zájezd? Ale co když vám na poslední chvíli nedají v práci dovolenou? Proto využijte first minute nabídek! Dovolená v Egyptě je založena na hotelových resortech vyšší třídy nabízející veškeré myslitelné zázemí pro své klienty. Některé hotely u klubových nabídek mají first minute ceny výrazně nižší i oproti last minute, avšak navíc dostanete benefity za včasný nákup.

Jaká je first minute sleva?

Slevy se pohybují okolo 10 – 20%, nicméně není výjimkou ani sleva 30%, dále také slevy pro seniory, věrnostní slevy či slevy pro skupiny. To vše můžete využít.

U jiných cestovních kanceláří nedostanete slevu, avšak ochuzeni nezůstanete. Nabízejí se různě vysoké kapesné, fakultativní výlety v ceně zájezdu či některý z plážových balíčků zdarma!

Výhody first minute zájezdů

Velkou výhodou je, že máte jistotu volného termínu. Zajásají především rodiny s dětmi, jelikož velice často v případě nákupu v předstihu mají děti pobyt zdarma, v jiných případech se jedná o zájezdy s dopravou zdarma, platíte tedy pouze ubytování a stravu, nebo zájezdy s ubytováním zcela zdarma, kdy platíte dopravu se stravováním. V takové chvíli jdou ceny zájezdů strmě dolů!

First minute zájezdy jsou zárukou vaší levné dovolené. Tudíž neotálejte, než vám nejlepší nabídky utečou, je o ně rozhodně velký zájem.  Před odletem na dovolenou je nutné zjistit si všechny vstupní formality do Egypta, předejdete tak problémům při příletu.

 Pláž v egyptské Hurhgadě

Pláž v egyptské Hurhgadě


First minute
4 (80%), (hlasů: 1)
Tajné nabídky zájezdů do Egypta
Menu Title