Zažij Egypt

Last minute

Celý rok se rozhodujete, kam na dovolenou – chcete za sluníčkem, ale aby tam nebyly jen pláže, nýbrž také památky, příroda, kultura? Tak to je Egypt jako stvořený pro vás. Není již trochu pozdě? Rozhodně ne, na last minute pobyty není nikdy pozdě! Pyramidy čekají!

Výhody last minute zájezdů

Pokud tedy jste časově flexibilní, můžete ušetřit tisíce korun. To jen tak na zemi nenajdete a můžete si dopřát o to delší dávku odpočinku pod africkým nebem nebo více hvězdiček u hotelu, kde se ubytujete.

Egypt je ideální lokalita pro všemožné poznávací last minute zájezdy. Ty jej křižují od pyramid k Thébám a od Luxoru po Abú Simbel. Na takové dovolené se nemusíte bát, že by vás zastihla dlouhá chvíle při povalování se na pláži.

V nabídce však naleznete rekreaci u Rudého moře spojenou s koupáním, potápěním nebo oblíbených windsurfingem. Že byste rádi o každého něco? Tak právě pro vás bude kombinace obou zájezdů. Pár dní si odpočinete na písečné pláži pod exoticky slaměným slunečníkem, poté vyrazíte objevovat krásy staroegyptské kultury. Z last minute zájezdů si vybere každý.

All inclusive last minute

Velkou výhodou jsou zájezdy ALL INCLUSIVE, nejrozšířenější mezi last minute. Tady máte vše, na co budete mít chuť v ceně. Nechce se vám chodit až do hotelu, ale dali byste si nějaký ten koktejl? To není žádný problém. Ať už jste na pláži nebo u bazénu, v blízkosti jistě naleznete hotelový bar, který je vám celý k dispozici. Nemusíte se ohlížet na peníze, vždyť máte zájezd s all inclusive.

 

Sharm El Sheikh - Egypt

Sharm El Sheikh – Egypt


Last minute
5 (100%), (hlasů: 1)
Tajné nabídky zájezdů do Egypta
Menu Title