Zažij Egypt

Naama Bay

Turistické letovisko Naama Bay se nachází v oblasti Sharm El Sheikh, která patří mezi nejoblíbenější dovolenkové destinace v Egyptě. Toto moderní středisko je od města vzdálené pouhých 5 km na sever. Nabízí nádhernou pobřežní promenádu a ideální podmínky pro potápění a windsurfing. Jde o jedno z nejkrásnějších a nejrušnějších středisek v této oblasti, kam míří především milovníci nočního života i šnorchlování. Nachází se zde spousta barů, restaurací, klubů, kaváren i obchodů.

Počasí

V této lokalitě je prakticky stále krásně. V letních měsících zde slunce svítí až 13 hodin denně, v zimě „pouhých“ 8 hodin. O tom si v našich klimatických podmínkách můžeme nechat pouze zdát. Je zde tedy velice příznivé klima, prakticky beze srážek, moře je stále teplé. V letních dnech teploty stoupají až k 40 °C. Teplo je zde však po celý rok. V zimě se ochlazuje na 22 °C.

Cestování po okolí

Naama Bay v EgyptěZ letoviska Naama Bay můžete poznávat krásy Egypta a vydat se na výlet po Sinajském poloostrově. Nezapomenutelným zážitkem bude například noční výstup na Mojžíšovu horu. Oblíbený je také výlet do Luxoru, Jeruzaléma či do hlavního města Káhiry.

Pláže

Pláž v Naama Bay je dlouhá přibližně 2 km, pokrytá jemným bílým pískem (viz. 360° obrázek níže). Některé hotelové komplexy zde mají vlastní části pláže vyhrazené pouze pro své hosty, nabízí dokonalý plážový servis včetně barů na pláži a lehátek a slunečníků zdarma.

Pláže zde mají většinou pozvolný vstup do moře, což ocení zejména rodiny s dětmi. Na místních plážích si lze vyzkoušet řadu motorových i nemotorových sportů. Za pozornost stojí především nádherný podmořský svět plný živočichů a barev.

Vybavenost letoviska

Letovisko Naama Bay patří mezi moderní střediska, která nabízí hotelům plný komfort ke strávení příjemné dovolené. Nachází se zde řada kvalitních hotelů, z nichž mnohé poskytují doplňkové služby, jako jsou wellness služby, lázně, fitness, kosmetické salóny a jiné.

Pláž v zátoce Naama


Naama Bay
5 (100%), (hlasů: 1)
Tajné nabídky zájezdů do Egypta
Menu Title