Zažij Egypt

Počasí červen

Počasí v červnu dosahuje v Egyptě průměrných teplot 32 °C. Jedná se tedy o ideální měsíc ke strávení dovolené v Egyptě. Červen je za červencem a srpnem druhým nejteplejším měsícem a podrobné informace o tamním podnebí se dozvíte v tomto článku.

Hurghada, Marsa Alam či Sharm El Sheikh jsou v posledních měsících opět plné turistického ruchu a obavy o bezpečnost jsou bezpředmětné – více informací v sekci Bezpečnost v Egyptě v červnu. Ceny dovolené v Egyptě se dají v akci last minute sehnat bez problémů pod 10.000 Kč a je tedy jen na Vás zda jste ochotní takovou částku do Vašeho opálení a relaxace investovat.

  • maximální teploty v červnu: 37 °C
  • minimální teploty v červnu: 26 °C
  • dešťové srážky: 0 mm
  • průměrná doba slunečního svitu: 13 hodin
  • teplota moře: 26 °C

Pocitová teplota na egyptských plážích je dosti odlišná od tabulkových předpovědí. Důvodem je samozřejmě ostré polední slunce, které na místech zcela beze stínu vytváří rekordní teploty často převyšující 40 °C.

Červnové podnebí je vhodné především pro milovníky vysokých teplot, 13 hodin slunečního svitu každý den Vám garantuje, že se z dovolené vrátíte krásně opálení.

Pro ženy, které rádi vyznávají opalování bez svrchního dílu plavek máme špatnou zprávu – opalování bez horního dílu plavek je na všech plážích v Egyptě přísně zakázáno. Další zajímavé informace o vstupních podmínkách do Egypta, časovém posunu v létě či pro milovníky historie informace o egyptských pyramidách naleznete také na našich stránkách, které jsou výhradně zaměřeny jen a pouze na cestování a zájezdy do Egypta.


Počasí červen
5 (100%), (hlasů: 3)
Tajné nabídky zájezdů do Egypta
Menu Title