Zažij Egypt

Počasí únor

Počasí v únoru je pro Egypt tím druhým celkově nejchladnějším měsícem v roce. Oproti lednu jsou zde teploty o přibližně 1 °C vyšší na průměrných 19 °C. Jaké jsou zde maximální a minimální teploty právě v únoru?

Téměř 10 hodin slunečního svitu v průběhu dne včetně 50% šance oblohy zcela bez mráčků nabízí výborné podmínky pro exotickou zimní dovolenou. U nás v ČR jsou právě v únoru mrazivé teploty navíc v kombinaci s nekončenou tmou. Osobně na mě právě v únoru dopadá největší deprese způsobená jakoby nekonečným zimním obdobím, které ještě navíc pár měsíců potrvá. Právě v tento okamžik se snažím opustit naší zemi do teplejších oblastí.

  • 1 deštivý den, kdy spadne průměrně 2 mm vody
  • doba slunečního svitu: 10 hodin
  • teplota moře: 22 °C
  • dovolenou v Egyptě v únoru: doporučujeme!

Egypt nabízí sice minimální teploty kolem 16 °C, ovšem spíše výjimečně. Naopak maximálních 25 °C nabízí perfektní příležitost k odhození oblečení a začátek opalování. Deště se zde bát nemusíte, pouze 1 den v průměru v Egyptě v únoru proprší. Teplota mořské vody 22 °C je již plně vyhovující koupání i potápění. Samozřejmě i v tomto případě se budou teploty lišit v závislosti na Vaší poloze v Egyptě. Severněji očekávejte chladnější podnebí.

 


Počasí únor
5 (100%), (hlasů: 4)
Tajné nabídky zájezdů do Egypta
Menu Title