Zažij Egypt

Recenze hotelů

Recenze těch nejlepších hotelů v Egyptě jsou napsané v červeném odkazu viz níže. Hodnocení od stovek českých návštěvníků jsou jedním z nejlepších parametrů k výběru toho pravého ubytování právě pro Vás.

V kombinaci hodnocení hotelů + ceny + termínu a typu stravování co požadujete je pro mě osobně tím nejlepším způsobem jak si zvolit konkrétní dovolenou. Před cestou si zjistěte také podmínky udělování víza při vstupu do země.

Nejlépe hodnocený hotel

Aktuálně nejlépe hodnocený hotel v Egyptě se nachází u pobřeží Hurghady. Jmenuje se Magic Life Kalawy Imperial a je v komfortu pěti hvězdiček. Tento All Inclusive hotel má totiž perfektní bazén s obřím tobogánovým komplexem a téměř 400 česky hovořících návštěvníků, kteří zde již svou dovolenou strávili udělilo tomuto komplexu v průměru 9,5 bodů z 10 možných. Cena za týdenní letecký pobyt s odletem z Prahy vychází na 15.790 Kč.

Druhý nejlépe hodnocený hotel

Také pětihvězdičkový hotel Grand Rotana s rozsáhlým welness komplexem je určen spíše pro mladé páry na líbánkách. Kouzelné prostředí egyptských faraonů si vychutnáte se stravováním All Inclusive na týden se slevou last minute za 14.790 Kč. Fantastickéh hodnocení 9,4/10 bodů mluví samo o kvalitách hotelu. Hotel najdete u pobřeží Sharm el Sheikhu, které je o několik stupňů teplejší než pobřeží kolem Hurghady či Marsa Alamu.

Nejhorší recenze

Naopak z druhé strany spektra je nejhůře hodnoceným hotelem tříhvězdičkový hotel Sea Garden. Za 7 dní dlouhý pobyt s polopenzí zde zaplatíte jen 8.090 Kč. Nízká cena je ovšem vykoupena pouze hodnocením 7,3 bodů z 10 možných. V česky psaných recenzí od návštěvníků se ovšem nedočtete nic špatného na pokoje nebo zaměstnance hotelu ale spíše za ošklivou budovu a především polohu v ošklivé ulici v centru Hurghady. Na pláž je to daleko a to je klíčová vlastnost bez které nemůže být dovolená v Egyptě dobře hodnocena. Ani skvělé egyptské počasí nedokáže tento nedostatek zamaskovat.


Recenze hotelů
5 (100%), (hlasů: 1)
Tajné nabídky zájezdů do Egypta
Menu Title